Neo Smartpen N2

"Neo smartpen N2" sukurtas rašyti kaip įprasta rašymo priemone. Kiekvienoje detalėje daugiausia dėmesio skiriama nenutrūkstamam perėjimui nuo ankstesnės patirties naudojant tradicinį rašiklį. Atraskite "Neo smartpen N2" dizaino idėjas.

N2 technologija: Dual Bluetooth

Bluetooth 4.0 LE (Low Energy), taip pat žinomas kaip "Bluetooth Smart", yra naujausia "Bluetooth" versija. 
Bluetooth 4.0 LE ne tik sunaudoja mažiau energijos, bet ir palaiko dvigubo režimo klasikinę "Bluetooth" funkciją. Naudodamiesi "Bluetooth 4.0" galite mėgautis greitesniu ryšiu su visais savo išmaniaisiais įrenginiais.

N2 ergonominis dizainas

"Neo smartpen N2" kiekviena detalė skirta patogiai ir vientisai rašymo patirčiai. Ergonomiškas dizainas suteikia komfortą rankai, o išsami automatinio įjungimo funkcija leidžia naudoti taip, kaip ir bet kurį kitą rašiklį...

Plonas, lengvas ir tvirtas

Storis (mm): 11,5 - 11,8 Ilgis (mm): 156,5 mm Svoris (g): 22 Tai bus lengviausias elektroninis prietaisas, kurį bet kada esate turėję. N2 aliuminio ir nerūdijančio plieno korpusas atsparus smūgiams ir įbrėžimams. "Neo SmartPen" N2 bus ploniausias, lengviausias ir patvariausias jūsų turintis rašiklis.

Specifikacija

CPU: Dual Core ARM9 procesorius
Ryšiai: USB 2.0 (mikro USB) / "Bluetooth 4.0"
Ilgis: 156 mm Plotis: 11,5 ~ 11,8 mm Svoris: 22 g (be dangtelio)
Operacinės sistemos: "Android Jelly Bean 4.1.2" (arba naujesnė), "iOS 8.1" (arba naujesnė), Tinka "iPhone 5" (ar naujesni)
Baterija: Li-Polimerų , 3.7V (pilnai įkraunama per 2 val.)
Ekranas: Dot-LED indikatorius
Bluetooth ryšys: "Android" Bluetooth 2.1 (arba naujesnė versija) ,  "iOS" Bluetooth 4.0 LE Rašiklio tipas: standartinis D1
Naudojimo laikas: 5 valandos (nepertaukiamas) 
Budėjimo režimas:  apie 125 dienos

Ncode™ Technologija

Ncode ™ yra linijų ir simbolių derinys, atvaizduojamas toks mažas, kad akims tai sunku pamatyti. Kiekviena eilutė ir simbolis yra išreiškiamas unikaliu kodu kiekvienai puslapio vietai.
Kaip tai veikia:  rašant "Neo smartpen N2" į N užrašų knygelę,  "Ncode ™" sukuria unikalų kodą kiekvienam puslapiui ir perduoda kodo duomenis į jūsų išmanųjį įrenginį. Ir dabar jau galite pakeisti ar dalintis savo ranka užrašytais užrašais su bet kuo siunčiant el.paštu ar dalinantis soc. tinkluose...

Rašiklio veikimas

Mažoji kamera įrašo Ncode ™, kai rašote. N2 nusiųs šiuos duomenis į savo išmanųjį įrenginį. Rašant apskaičiuojamas kiekvienas palietimas, padėtis ir slėgis.
(c)2018 UAB Etopas. Privatumo politika 
Web sprendimas: iZET